Główna » Oferty pracy w Holandii – ogłoszenia 2014

Oferty pracy w Holandii – ogłoszenia 2014


Dla kogo praca w Holandii 2014 ?
Holandia jest krajem o gospodarce typowo rolniczej – zatem najłatwiej będzie o pracę właśnie w tej branży. Dotyczy to zwłaszcza ludzi, którzy nie znają dobrze języka. W Holandii szczególnie ceni się polskich specjalistów dekarzy, cieśli czy spawaczy. Holendrzy mają jednak pewne wymagania – pracownicy muszą posiadać świadectwa zawodowe, i znać język niemiecki lub angielski w stopniu pozwalającym chociaż na podstawową komunikację. Nie wystarczy tu znajomość języka na poziomie „ok” i „good”. Holendrzy równie chętnie zatrudniają osoby przy sortowaniu owoców, warzyw czy ryb. Za taką pracę dostaniemy wynagrodzenie na poziomie 25-30zł za godzinę. Trzeba jednak mieć na uwadze, że musimy sami zatroszczyć się o nasze zakwaterowanie oraz wyżywienie. Na zwrot kosztów możemy liczyć tylko w przypadku dojazdów do miejsca pracy.

praca sezonowa

Kto jeszcze ma szansę, by pracować w Holandii ?
Szansę na pracę mają również rodacy poszukujący pracy przy przemyśle wytwórczym w 2014 roku. Bez problemu pracę można znaleźć również na budowie, w różnego rodzaju magazynach lub układaniu, pakowaniu wszelkiego typy towarów przeznaczonych do handlu.

Praca jako Au Pair w Holandii 2014
Młode kobiety (studentki) chętnie wyjeżdżają do Holandii, by pracować przy opiece nad dziećmi jako au pair. Co prawda zarobki nie są wielkie bo kształtują się w granicach 250-300 euro miesięcznie jednak jak wiadomo w takim przypadku liczy się bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie, więc zarobione pieniądze są niejako w całości do naszej dyspozycji.

praca w Amsterdamie

Dobre wykształcenie to lepsza praca
Na lepsze zarobki w Holandii mogą liczyć przede wszystkim osoby, które legitymują się wykształceniem wyższym, oraz z dobrą znajomością języka angielskiego i/lub niemieckiego. Holendrzy tak samo jak pracodawcy w całej Unii Europejskiej cenią sobie polskich informatyków, lekarzy oraz personel medyczny. Miesięczne zarobki pielęgniarki/pielęgniarza kształtują się w granicach 1,6 – 2,4 tyś euro miesięcznie – więc jak widać „gra jest warta świeczki”

Dla studentów – praca sezonowa w Holandii
Niezwykle popularna wśród studentów nie tylko z polski – jest praca sezonowa na plantacjach owoców, warzyw czy cebulek kwiatowych. W sezonie letnim w Holandii pracuje co roku klika tysięcy młodych Polaków. Równie popularne wśród studentów są również prace w szkółkach leśnych i krzewów ozdobnych, ścinanie kwiatów oraz pielęgnowanie ogrodów (płatne ok 25-30 zł/h).

Praca Zbiory owoców i warzyw 2014
W roku 2014 powodzeniem będzie na pewno cieszyć się sezonowa praca w Holandii przy zbiorach owoców i warzyw. Największe zainteresowanie jak każdego roku budzi praca przy zbiorach truskawek. Praca nie wymaga znajomości języka – jest do idealna posada dla studentów i osób szukających zatrudnienia na wakacje w Holandii.

VN:F [1.9.11_1134]
Rating: 6.5/10 (63 votes cast)
VN:F [1.9.11_1134]
Rating: 0 (from 14 votes)
Oferty pracy w Holandii - ogłoszenia 2014, 6.5 out of 10 based on 63 ratings
  Copyright ©2024 Praca w Holandii 2019, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress