Główna » Porady

Zwrot podatku z Holandii 2012-2013

Autor: admin dnia 19 lutego 2012 Brak komentarzy

Jeżeli pracowałeś w Holandii możesz odzyskać podatek za swoją pracę! W Polsce działają firmy, które pomogą Ci odzyskać Twój podatek w maksymalnym wymiarze kwotowym, uwzględniając wszystkie ulgi. Jeśli pracowałeś przez klika miesięcy możesz odzyskać nawet 3000 złotych podatku. Zwrot podatku za pracę w Holandii realizują w Polsce takie firmy jak Euro-Tax, Tax-Pol itp.

Warto jednak korzystać z większych i bardziej zaufanych firm, ponieważ cechuje je większe doświadczenie. Większe firmy biorą z reguły również mniejsze prowizje za rozliczony podatek.

Podstawą do wystąpienia o zwrot podatku jest karta podatkowa, którą powinien wystawić Twój pracodawca. Jeżeli nie otrzymałeś wymaganych dokumentów, zwróć się do swojego pracodawcy o ich wystawienie. Po przesłaniu wszystkich prawidłowo wypełnionych formularzy podatkowych, czas oczekiwania na zwrot podatku z Holandii wynosi przeważnie 3-6 miesięcy zakładając, iż zeznanie podatkowe za ubiegły rok podatkowy złożone  zostało przed najpóźniej do końca marca bieżącego roku.

Firmy pośredniczące w odzyskiwaniu podatku takie jak Euro-Tax nie pobierają płatności z góry, dopiero prowizję po otrzymaniu zwrotu. Dodatkowo wszelkie niezbędne formalności można załatwić korespondencyjnie.

Pamiętaj, że im szybciej rozliczysz podatek tym szybciej otrzymasz zwrot !

VN:F [1.9.11_1134]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.11_1134]
Rating: +2 (from 2 votes)
Zwrot podatku z Holandii 2012-2013, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Tagi: , , ,

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Zostaw odpowiedź:

XHTML: Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
= 3 + 6

  Copyright ©2024 Praca w Holandii 2019, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress